JIG montáže

           jmmi.png
DECOY Slidin Head SV-46
DECOY Slidin Head SV-46H
DECOY Flash Bomb Decibo SV-43
Flash Bomb DECIBO SV-43 od Decoy, je kloubová jigová hlavička aktivního typu, kroužkem spojená s ofsetovým háčkem. Na raménku úchytu háčku je navázána barevná „sukénka“ ze silikonových nití.
DECOY Sinker Stick DS-6
Tyto útlé zátěže nám dobře poslouží k vlastnímu sestavení montáže Jika (viz popiska u Decoy Zero Dan) nebo jako ideální koncová zátěž při drop-shotové montáži.
DECOY Sinker 1s. 1b
Zátěže koncipované původně k UL přívlači na moři, si oblíbili také rybáři na vnitrozemských vodách.
DECOY Sinker Cap
Jedná se o náhradní kónické plastové koncovky k použití se Sinker 1S nebo 1B.
Decoy Sinker Bullet
Klasické klouzavé zátěže ze speciální slitiny, jejichž povrch je práškovou technologií obarven načerno. Uvnitř, podél osy zátěže, se nachází plastová trubička, která šňůru chrání a zároveň napomáhá její lepší průchodnosti.
DECOY Texas Lock
Někdy jsou i takové situace, že je zapotřebí naši volně klouzající zátěž montáže Texas usměrnit a zafixovat ji tak, aby se nepohybovala po šňůře volně, což jindy bývá její výhodou.
Decoy Kachi Kachi Beads (sklo)
Korálky s fazetou jsou výborným doplňkem montáží Texas a Carolina.
DECOY Versatile Keeper L-7
Měkké, kónické, zaoblené gumové zarážky – jedná se o jednu z těch maličkostí, bez kterých je veškerý lov s měkkými nástrahami na ofsetovém háčku spíše očistcem.
DECOY Heavy Lock
Někdy jsou i takové situace, že je zapotřebí naši volně klouzající zátěž montáže Texas nebo Carolina usměrnit a zafixovat ji tak, aby se nepohybovala po šňůře volně, což jindy bývá její výhodou.
DECOY Iguard
Další praktická maličkost od firmy Decoy: plastová kónická "čepička" na ochranu uzlů na ofsetových háčcích, čeburaškách nebo jigových hlavách.
Decoy Plus Sinker
Přejeme si někdy, aby nám měkká nástraha na ofsetovém háčku neklesala dolů po hlavě, ale spíš v horizontální poloze a svůdně se přitom kývala z boku na bok?
Decoy Trailer Jack Mini
Mini Stinger – přídavný háček při UL lovu na pstruhy či okouny.
DECOY Worm Holder
Pružinky o průměrech 4 a 5 mm k posílení materiálu měkkých nástrah při lovu nastražením na ofsetových háčcích nebo při lovu na Wacky montáž. Známe to všichni, hlavová část gumy stržená z ofsetového háčku nebo při Wacky monáži stržená z jednoháčku úplně.