Měkké nástrahy

                       

Silikonové nástrahy
 Silikonové nástrahy se zhotovují z měkkého a elastického materiálu a proto nejenže mají během vedení lákavou pohybovou hru, ale jsou i na hmat velmi realistické, takže ryba, která je uchvátí, nerozpozná podraz. Současné technologie umožnily výrobu tzv. „jedlého" silikonu, který má v sobě přidané různé soli, aminokyseliny a aromaty, které přitahují rybu nejen svou vůní, ale i svou chutí a ovlivňují odpovídající smyslové orgány. Silikon se velmi lehce zpracovává, takže výrobci mají možnost dělat nástrahy těch nejfantastičtějších tvarů, mohou imitovat potěr, hmyz, červy a dokonce i zrna kukuřice, přičemž cena není velká - při srovnání s jinými druhy umělých nástrah. 

Existuje ohromné množství variant klasifikace měkkých nástrah. Naše firma se rozhodla zůstat u vlastní klasifikace v závislosti na délce nástrahy, bez rozlišování podle tržních značek a tvaru nástrah samotných. Vycházeli jsme z toho, že předkládaná kolekce nástrah je zhotovena z podobných materiálů, s podobnými vlastnostmi. Úspěšnost všech nástrah je potvrzena dlouholetou praxí rybářů z celého světa a nové brandy jsou doporučovány těmi nejlepšími experty jigového lovu. Výběr kolekce není z velké míry náhodný. Logika výběru je paradoxní a zároveň prostá.

KEITECH

Nástrahy jsou velmi kvalitní, chytlavé a drahé. Vyžadují soustředěného výběru celé sestavy náčiní. Prutu, vlasce nebo šňůry, váhy používaných hlaviček a kvality háčku. Ta nejmenší nerovnováha náčiní, odůvodňuje tyto nástrahy nepoužít. Také je zapotřebí jisté úrovně přípravy rybolovu, pokud jde o techniku lovu.Je dobré je používat v případě, kdy s jinými nástrahami bylo dosaženo nulového anebo k němu se blížícího výsledku. Nestojí za to házet tyto nástrahy hned do první louže, plné kořenů a pevných zábran, schopných připravit vás o drahou nástrahu.

LUCKY JOHN

Chytlavé nástrahy velmi dobré kvality a skvěle přitahující ryby. Přitom jsou zjevně odolnější než Keitech a samozřejmě levnější. Tyto nástrahy také lehce snesou volnější výběr sestavy a chyby rybáře pokud jde o techniky lovu. V některých zemích je rádi používají rybáři, pro které je rybařina obživou.

HITFISH

Tyto nástrahy nejsou v ničem horší než Lucky John. Jsou zhotovené z nového materiálu, který je měkkčí a pevnější. Mají podobný vzorek soli a aromatů. Mají větší výběr tvarů nástrah. Zjevně jsou levnější než výše představené nástrahy. Velmi dobrý spotřební materiál, jakým měkké nástrahy nepochybně jsou. Je pravděpodobné, že v tomto ohledu by se HITFISH mohl stát lídrem... Mohl by pokud...

SELECT

...nástrahy brandu Select nebyly objeveny! Kvalitní, levné a hlavně chytlavé. Skutečná černá můra obchodníků a vynikající pomoc pro rybáře! Zlatý důl pro ty, kteří si teprve osvojují jigový lov. Z hlediska úspornosti při nákupu většího množství modelů. Přičemž tato úspora přijde vhod i zkušeným rybářům. Vzniká pocit, jakoby se majitelé brandu posmívali výše vyjmenovaným tržním značkám. Máte lepší? Máte trochu lepší, ale to „lepší" je jen dočasná představa! Máte nové technologie. My je máme taky! Máte jedlé nástrahy? My je máme taky! Máte patřičné balení? To máme také! Že vás každý zná? No a co! Až poznají nás, mohou na vás i zapomenout! Máte vysoké a přiměřené ceny? A teď jsme vás dostali! Naše ceny jsou velmi nízké.

Kromě výše uvedených značek v našem sortimentu jsou zajímavé modely japonských a amerických výrobců:
   
OFT
     MARS
     HAYABUSA
     TICT
     GENE LAREW

Celá sbírka tak působí jako příjemný „narozeninový dort" pro každého milovníka rybaření.
Zůstala jen třešnička... 
Dort není přece dortem bez třešničky.
Celý rok jsme hledali třešničku a vypadalo to, že už si ji budeme muset vypěstovat sami.
 Úsměv do tváře nám konečně přinesla až společnost FishUp z Ukrajiny.
To, co dělají, není jen samotná třešeň! 
Je to pořádně rozkvetlý strom!

 FishUp

Společnost FishUp - je ukrajinský výrobce rybářských nástrah. Byla založena rybáři - sportovci - mnohonásobnými vítězi ukrajinských soutěží různých úrovní.
Na české poměry unikátní projekt, když vedoucí sportovci udělají něco pro běžné rybáře.
A to "něco" není garážového provedení, ale velmi kvalitní a stylový produkt na nejvyšší technologické úrovni, spojené se zkušenostmi vynikajících závodníků a úspěšných rybářů
.
Příběh FishUp začal s výrobou několika napodobenin hmyzu. Na začátku byly nástrahy vyráběny výhradně pro osobní použití, ale byly tak efektivní, že se okamžitě staly velmi populární mezi mnoha rybáři a závodníky.
 Právě pozitivní recenze o úspěšnosti nástrah, nastartovali projekt a chuť vytvořit vysoce kvalitní, efektivní a zároveň cenově dostupný produkt.
Všechny nástrahy FishUp jsou rozpracovány a vyráběny na Ukrajině na speciálním přístroji a dříve než se dostanou do sériové výroby, podstoupí dlouhý proces testování a nejrůznějších úprav.
Pro výrobu nástrah FishUp jsou používány pouze vysoce kvalitní materiály, přírodní atraktanty a soli, které jsou velmi atraktivní pro ryby.

 Jak vidíte, výběr kolekce je postaven na tom, že každý brand nacházející se v ratingu níže, se časem stane proslulejším, jak kvůli kvalitě, tak kvůli srozumitelnějším cenám, že to nikomu nedá možnost zpychnout svou velikostí a unikátností, a našim klientům to umožní vybrat si potřebné bez obavy, že by se, po návštěvě našeho obchodu, nutně musel obsah jejich peněženky podstatně scvrknout.