SELECT

Naše produkty a zboží jsou navrženy a vyráběny pro rybolov.
Nepoužívejte je k jiným účelům.
Rybářské vybavení může způsobit zranění.
Uchovávejte na chladném, suchém místě.
Uchovávejte je v původním obalu a nemíchejte je mezi sebou.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Poškozené nástrahy si odnášejte a neházejte je do vody ani kolem ní.
 
SELECT Freek 3.3''/4.5'' 
 
Dokonale sladěná šířka ocasu a tloušťka materiálu přispívají k okamžitému pohybu twisteru, bez ohledu na fázi lovu - vedeni nebo volný pád.
SELECT Boozer 3,3'' 
 
Jedná se o všestrannou nástrahu k chytání dravců v různých podmínkách a v různých ročních obdobích.
SELECT Crazy Shad 4'' 
 
Select Crazy Shad je masivní nástraha s originálním silným ocasem, který vytváří velmi silné vibrace ve vodě. Velmi úspěšná replika klasického vibrochvostu Bass Assassin.
SELECT Easy Shad 3''/ 3.5"/5"
SELECT(UKR-CNH) "Easy Shad" 7cm/9cm. jedlá 2k,aktivní. Vibrochvost s podlouhlým hladkým tělem, od boků sploštělým a se širokým kopytem.
SELECT Fetish 2"/ 3''/ 4'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Fetish" 7,5cm/10cm. jedlá 2k,aktivní.Silikonová nástraha Select Fetish je vibrochvost s tělem připomínající červa, které dovoluje rybáři experimentovat s různými způsoby vedení a efektivně lovit aktivního, nebo pasivního dravce.
SELECT Fatfish 2.4"/ 3.8"/ 4.8''/ 5.8'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Fatfish" 6.0/9.5/ 12,0/14,5cm., jedlá 2k,aktivní. Díky žebrování a rozmáchle pohybujícímu se Vibro Tailu (kopytu), vytváří ve vodě mocnější tlakové vlny.
SELECT Razor 2.5'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Razor", jedlá 2k, pasivní s aktivními prvky. "Bláznivá větvička". Nástraha s velkým potenciálem být úspěšnou při lovu jakýchkoliv ryb různými způsoby.Kombinuje v sobě vlastnosti aktivní a pasivní nástahy.
SELECT Relax 1''/1.6'' /2.4'' 
 
SELECT (UKR-CHN) "Relax"2.5/4.1/6.0cm.,měkká nástraha,"jedlá" 2k,aktivní. Nástraha je vyrobena z elastického, ale pevného silikonu, schopného vydržet velké množství záběrů.
SELECT Target 1.6'' 
 
SELECT (UKR-CHN) "Target"-4cm,"jedlá" 2k,aktivní.Malý vibrochvostík, předvádějící při lovu na mikrojig vynikající výsledky.
SELECT Cheater 1.6'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Cheater"4.0cm., "jedlá" 2k, aktivní.Aktivní vibrace nástrahy napomáhají k vytváření chuťově-aromatického oblaku kolem ní, což vyvolává útok dravce.
SELECT Nimfa 1.6'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Nimfa"-4.1cm, "jedlá" 2k,pasivní nástraha. Jestli hledáte malinkou nástrahu, která bude vhodná k lovu pstruha,okouna, a také bílé ryby , tak Nymfa bude tím, co hledáte.
SELECT Sexy Shrimp 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN)"Sexy Shrimp"-4.1cm,jedlá 2k,pasivní,hybridní.Nástraha s velkým počtem malých detailů - nožičky, klepítka, tykadla. I při té nejmenší animaci se všechno „tohle" dá do pohybu.
SELECT Air Tail 2.5'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Air Tai" 5,6cm., jedlá 3k, pasivní.Select Air Tail má plovoucí ocásek, díky kterému nástraha setrvává ve svislé poloze při pauze, což připomíná krmící se rybku, nebo larvu.
SELECT Javik 1.8''/ 2.2'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Javik"4,5/5,5cm., jedlá 2k, pasivní, hybridní. Nástraha Select Javik je nejlepší replikou legendárního modelu od společosti "Imakatsu"
SELECT Rak Craw 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Rak Craw" 5,0cm.,jedlá 3k, pasivní,hybrid.Malý raci jsou velmi výživní a dravci se s nimi snadno a rychle nasytí.