SELECT

Naše produkty a zboží jsou navrženy a vyráběny pro rybolov.
Nepoužívejte je k jiným účelům.
Rybářské vybavení může způsobit zranění.
Uchovávejte na chladném, suchém místě.
Uchovávejte je v původním obalu a nemíchejte je mezi sebou.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Poškozené nástrahy si odnášejte a neházejte je do vody ani kolem ní.
 

 

                                                   Totální výprodej zásob
                             Sleva od 10 do 30 procent.
                             Speciální sleva od 40 do 50 procent.
                             Sleva platí do vyprodání zásob.

 

SELECT Freek 3.3''/4.5'' 
 
Dokonale sladěná šířka ocasu a tloušťka materiálu přispívají k okamžitému pohybu twisteru, bez ohledu na fázi lovu - vedeni nebo volný pád.
SELECT Boozer 3,3'' 
 
Jedná se o všestrannou nástrahu k chytání dravců v různých podmínkách a v různých ročních obdobích.
SELECT Crazy Shad 4'' 
 
Select Crazy Shad je masivní nástraha s originálním silným ocasem, který vytváří velmi silné vibrace ve vodě. Velmi úspěšná replika klasického vibrochvostu Bass Assassin.
SELECT Easy Shad 3''/ 3.5"/5"
SELECT(UKR-CNH) "Easy Shad" 7cm/9cm. jedlá 2k,aktivní. Vibrochvost s podlouhlým hladkým tělem, od boků sploštělým a se širokým kopytem.
SELECT Fetish 2"/ 3''/ 4'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Fetish" 7,5cm/10cm. jedlá 2k,aktivní.Silikonová nástraha Select Fetish je vibrochvost s tělem připomínající červa, které dovoluje rybáři experimentovat s různými způsoby vedení a efektivně lovit aktivního, nebo pasivního dravce.
SELECT Fatfish 2.4"/ 3.8"/ 4.8''/ 5.8'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Fatfish" 6.0/9.5/ 12,0/14,5cm., jedlá 2k,aktivní. Díky žebrování a rozmáchle pohybujícímu se Vibro Tailu (kopytu), vytváří ve vodě mocnější tlakové vlny.
SELECT Razor 2.5'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Razor", jedlá 2k, pasivní s aktivními prvky. "Bláznivá větvička". Nástraha s velkým potenciálem být úspěšnou při lovu jakýchkoliv ryb různými způsoby.Kombinuje v sobě vlastnosti aktivní a pasivní nástahy.
SELECT Relax 1''/1.6'' /2.4'' 
 
SELECT (UKR-CHN) "Relax"2.5/4.1/6.0cm.,měkká nástraha,"jedlá" 2k,aktivní. Nástraha je vyrobena z elastického, ale pevného silikonu, schopného vydržet velké množství záběrů.
SELECT Target 1.6'' 
 
SELECT (UKR-CHN) "Target"-4cm,"jedlá" 2k,aktivní.Malý vibrochvostík, předvádějící při lovu na mikrojig vynikající výsledky.
SELECT Cheater 1.6'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Cheater"4.0cm., "jedlá" 2k, aktivní.Aktivní vibrace nástrahy napomáhají k vytváření chuťově-aromatického oblaku kolem ní, což vyvolává útok dravce.
SELECT Nimfa 1.6'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Nimfa"-4.1cm, "jedlá" 2k,pasivní nástraha. Jestli hledáte malinkou nástrahu, která bude vhodná k lovu pstruha,okouna, a také bílé ryby , tak Nymfa bude tím, co hledáte.
SELECT Sexy Shrimp 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN)"Sexy Shrimp"-4.1cm,jedlá 2k,pasivní,hybridní.Nástraha s velkým počtem malých detailů - nožičky, klepítka, tykadla. I při té nejmenší animaci se všechno „tohle" dá do pohybu.
SELECT Air Tail 2.5'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Air Tai" 5,6cm., jedlá 3k, pasivní.Select Air Tail má plovoucí ocásek, díky kterému nástraha setrvává ve svislé poloze při pauze, což připomíná krmící se rybku, nebo larvu.
SELECT Javik 1.8''/ 2.2'' 
 
SELECT(UKR-CNH) "Javik"4,5/5,5cm., jedlá 2k, pasivní, hybridní. Nástraha Select Javik je nejlepší replikou legendárního modelu od společosti "Imakatsu"
SELECT Rak Craw 2'' 
 
SELECT(UKR-CHN) "Rak Craw" 5,0cm.,jedlá 3k, pasivní,hybrid.Malý raci jsou velmi výživní a dravci se s nimi snadno a rychle nasytí.