SELECT Limited edition

Dementor 130SP
Insaider 80SP/110SP
Reflex 70SP(Suspendig,Shad)
Wobler Select Reflex 70SP (Suspendig,Shad) S realistickými, rychlými pohyby při jemném pocuknutím má Select Reflex 70SP vysokou úroveň podobnosti se skutečnou potravou pro dravé ryby, což je důležité ve vodách hojně navštěvovaných rybáři.
Drastic 56SP
Drastic 56SP(suspending).S tímto woblerem dokážete ulovit téměř všechny naše dravce: okouny, štiky, boleny, tlouště, parmy a dokonce i pstruhy.Asi nelze očekávat od této nástrahy trofejní kusy, ale co do množství, bude lov různorodý a zábavný.
Flash 70F(Walker) 
 
Select Flash 70F je nástraha, která by měla být v létě v krabici každého rybáře lovícího přívlačí, aby byl připraven na náhlý výbuch rybí aktivity na hladině.
Splash 53F (Popper)
Select Splash 53F je popper, díky kterému je rybaření velmi dynamické a nezapomenutelné. Koneckonců, útoky ryb z hladiny jsou vždy adrenalinové a vzrušující, což v rybáři vyvolává spoustu emocí
Sprint 35SP 
 
Wobler Select Sprint 35SP je miniaturní ultralehký crank s neutrálním vztlakem Možná místa pro použití této nástrahy lze vyjmenovávat dlouho, ale její hlavní předností je lov na malých řekách, kde dominuje tloušť.